زندگینامه روژان آریامنش در سایت ایجو دات آی آر

روژان آریامنش

بازیگر

متولد: بیست و نهم اردیبهشت ماه 1375

محل تولد: تهران

 

 

 

 شرح حال

روژان آريامنش در تاريخ بيست و نهم ارديبهشت ماه 1375 در تهران در يك خانواده هنرمند در منطقه قيطريه چشم به جهان گشود وي از همان ابتداي كودكي علاقه زيادي از خود به موسيقي و هنر نشان مي دادواکنون در هر دو عرصه بازیگری و موسیقی فعالیت میکند..

رو‍‍ژان در سال 1380 به صورت اتفاقي پس از انجام تست بازيگري در سريال دردسر والدين به ايفاي نقش پرداخت كه حضور موفق او در اين سريال باعث شد كه در سريالها و فيلمهاي زيادي هنرنمايي كند. كه از جمله آنها: خوش ركاب – معصوميت از دست رفته – چشمان سياه –شبنم – معناي زندگي – مهروماه – رانت خوار كوچك (اشترخاني دات كام ) – قصه هاي آشنا – مختارنامه – خاله جون كوكب و غنچه – معناي زندگي – بيمار دزدي – مسافري از آئينه – مسافري از زمان – افسون – اُمثبت – شكرتلخ – نصف مال من نصف مال تو و عاشق بوده است

در مجموعه معصومیت از دست رفته به علت نبود امکان ضبط صدا در صحنه روژان با استودیو ضبط و دوبلاژ آشنا شد و بعد از آن هم با چند پروژه دوبله همکاری نمود در فیلم عاشق هم که چند کلیپ موسیقی همراه با حرکات موزون در آن گنجانده شده بود روژان هم به صورت هم آوائی و هم به صورت تک خوان برای تصاویر خودش و بجای دیگر بازیگران خردسال آواز خواند.


بازگشت به صفحه قبل
 

Copyright © 2012 ejooworld.com  All Rights Reserved - contact us کليه حقوق مادي و معنوي اين تارنما براي گروه مهندسي ejoo محفوظ است.